Producenci

Dobre brzmienie przestaje być cechą jedynie najdroższych urządzeń audio. Coraz częściej również ważnym czynnikiem wpływającym na jakość produktu jest jego mobilność. Głośniki Bluetooth i słuchawki bezprzewodowe nie wymagają ciągłego źródła zasilania, nie posiadają też plączących się wszędzie kabli. To i ich niewielkie rozmiary czynią z nich urządzenia, które można zabrać wszędzie i cieszyć się świetnym dźwiękiem nawet w najbardziej oddalonych od cywilizacji miejscach.

 

Audio

Głośnik Edifier D12 (biały) Głośnik Edifier D12 (biały)
Producent: Edifier
Cena: 319,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośnik Edifier D12 (czarny) Głośnik Edifier D12 (czarny)
Producent: Edifier
Cena: 429,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośnik Edifier MP230 (brązowy) Głośnik Edifier MP230 (brązowy)
Producent: Edifier
Cena: 499,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośnik Edifier MP260 (biały) Głośnik Edifier MP260 (biały)
Producent: Edifier
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośnik Edifier MP260 (brązowy) Głośnik Edifier MP260 (brązowy)
Producent: Edifier
Cena: 249,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośnik Edifier MP380 (złoty) Głośnik Edifier MP380 (złoty)
Producent: Edifier
Cena: 299,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośniki 2.0 Edifier MR4 (białe) Głośniki 2.0 Edifier MR4 (białe)
Producent: Edifier
Cena: 629,00 zł
szt.
zobacz więcej
Głośniki 2.0 Edifier MR4 (czarne) Głośniki 2.0 Edifier MR4 (czarne)
Producent: Edifier
Cena: 629,00 zł
szt.
zobacz więcej

Bezprzewodowy głośnik Bluetooth - muzyka, która za tobą podąża

Głośniki bezprzewodowe są niezwykle wszechstronnymi urządzeniami. Dzięki niewielkim rozmiarom, można je zabrać ze sobą wszędzie. Ciężko powiedzieć, że na mobilności najbardziej traci jakość dźwięku - ta w większości wypadków jest przynajmniej dobra. Bardzo często głośniki Bluetooth są odporne na deszcz i pył lub wręcz wodoodporne do głębokości kilku metrów, co czyni je jeszcze bardziej uniwersalnymi w niesprzyjających warunkach. Na rynku dostępne są również modele, które mogą służyć za powerbank. Jeśli chodzi o źródło dźwięku, często nie tylko moduł Bluetooth jest jedyną dostępną opcją. Niektóre głośniki posiadają możliwość połączenia za pomocą kabla minijack 3,5mm lub włożenia karty pamięci lub pendrive'a z muzyką. Coraz częściej spotykana jest również możliwość sparowania ze sobą kilku głośników tego samego typu jednocześnie, w celu uzyskania dźwięku przestrzennego. Najpopularniejszym producentem urządzeń tego typu jest JBL, ale pojawiła się już konkurencja w postaci firm takich jak Blitzwolf, Mifa czy Havit, oferujących głośniki wysokiej jakości w rozsądnych cenach.

Słuchawki bezprzewodowe - koniec z plączącymi się kablami

Wszechobecna miniaturyzacja z roku na rok dotyka kolejnych urządzeń codziennego użytku. Niedawno ten szybko postępujący proces objął nawet sprzęt tak niewielkich rozmiarów jak słuchawki. I mowa tu o słuchawkach mobilnych (np. dokanałowych), nie o wielkich gamingowych muszlach. Za sprawą miniaturyzacji, w urządzeniu wielkości kciuka można zmieścić takie nowinki technologiczne jak moduł Bluetooth 5.0, czy dotykowe przyciski. Dzięki temu słuchawki są niesamowicie ergonomiczne, a nasze ruchy nie są w żadnym stopniu krępowane przez plączące się kable. Dodatkowo, wiele urządzeń tego typu posiada wysoki stopień odporności na wodę i ciała stałe (tzw. indeks IP). Niewielkie rozmiary mają też coraz mniejszy wpływ na jakość dźwięku, czyli dla wielu najważniejszy parametr. Nie trzeba już wydawać połowy wypłaty na słuchawki o czystym i mocnym brzmieniu oraz dobrej izolacji od hałasu otoczenia. Za niewielkie pieniądze można już kupić sprzęt dobrej jakości marki Blitzwolf, Baseus czy Havit.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl